Semih Süreyya YAZICI – Mavi Ladin Projesi

Dr. Semih Süreyya YAZICI ülkemizin ağaçlanmasına ve yeşillenmesine katkı sağlayacak, çevreyi güzelleştirecek bir proje geliştirdi. Ortalama ömrü en yüksek, yetişme şartları ve bakımı en kolay olan Mavi ladin ağacı…

Diş Sağlığı Bilinçlendirme Projesi

30 Mayıs 2017 tarihinde Çankaya Kıymet Necip Tesal İlkokulu’nda diş sağlığı konusunda farkındalık oluşturmak ve diş bakımının önemini anlatmak amacıyla diş macunu ve diş fırçası setiyle birlikte oyuncak dağıtımı..

5 ARALIK Dünya Gönüllüler Günü

ATO ‘da düzenlenen törende CHP Ankara Milletvekili Aylin NAZLIAKA’ dan “Veli SARITOPRAK Özel Ödülü” nü alan Dr. Semih Süreyya YAZICI, gönüllülük ve sivil toplumun önemini vurgulayan bir konuşma yaptı.

Zorlu AVM – Fototerapi İmza Günü (SERÇEV)

İstanbul Zorlu Center D&R ’da gerçekleştirilen “Fototerapi” nin üçüncü imza gününde İstanbullu okurlarıyla buluşan Dr. Semih Süreyya YAZICI “D&R Bahar Buluşmaları” kapsamında keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

Tunalı D&R – Fototerapi İmza Günü (SERÇEV)

“Fototerapi” nin ikinci imza günüyle Tunalı D&R’ da okurlarıyla buluşan Dr. Semih Süreyya YAZICI, Beyin Felci hastalığının az bilindiğine, bu hastalığın ve SERÇEV’ in Türkiye gündemine girmesi ve tanınması gerektiğine dikkat çekti.

ÇSM – Fototerapi Fotoğraf Sergisi (SERÇEV)

Diş Hekimi Dr. Semih Süreyya YAZICI’ nın gelirini Serebral Palsili Çocuklar Derneği’ne (SERÇEV) bağışladığı ikinci kitabı “Fototerapi” nin ilk imza günü ve sergisi Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde gerçekleştirildi. Yüksek katılım olan sergi sanatseverler tarafından beğeniyle izlendi. SERÇEV ‘in derneğe katkılarından dolayı plaket verdiği Semih YAZICI, sergiyi Serebral Palsi’li çocuklarla gezdi.

Gülümseyen Dişler Projesi – Ali Kuşcu İlköğretim Okulu

“Gülümseyen Dişler” projesinin 2.etap uygulaması 26.12.2013 tarihinde Ali Kuşçu İlköğretim Okulu’nda gerçekleştirilmiştir. Dr.Semih Süreyya YAZICI tarafından verilen eğitim ve uygulama sonrası 160 adet 4.sınıf öğrencisine diş fırçası, florürsüz diş macunu ve kum saati dağıtılmış, dişlerini fırçalayan öğrencilerin kontrolleri diş plağı ajanı kullanılarak yapılmıştır.

Gülümseyen Dişler Projesi – Milli Müdafaa İlköğretim Okulu

21 Kasım 2013 tarihinde “Gülümseyen Dişler” projemizin ilk uygulaması 3. Bölge Başkanımız Sn. İlknur Türkkaan’ın, kulüp başkanımız ve proje ekibinin katılımı, Dr. Semih Süreyya YAZICI’nın uygulamalı eğitimi ile Milli Müdafaa İlköğretim okulunda 4.sınıf öğrencileri ile gerçekleştirilmiştir. Öğrencilere florürsüz diş macunu, çocuk diş fırçası, diş fırçalama kum saati ve diş plağı bardağı dağıtılmıştır.

Zübeyde Hanım Anaokulu Bilinçlendirme Eğitimi

22 Ekim 2010 tarihinde Zübeyde Hanım Anaokulu’nda miniklerle buluşan Dr. Semih Süreyya YAZICI, diş sağlığı eğitiminin küçük yaşlarda başlamasının önemini ve anne-babaların çocuklarına özellikle düzenli diş fırçalama konusunda örnek olmaları gerektiğini vurguladı.

Türev Yararına İmza Günü | CEPA

Yoğun istek üzerine Dünyadan Kareler isimli ilk kitabının 2. imza gününü 19 Aralık 2009 tarihinde Cepa Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştiren Dr. Semih Süreyya YAZICI engelliler için farkındalık yaratmanın önemini vurguladı.