Bilgilendirme Metni

Choose from our wide range of portfolio layouts

www.semihyazici.com.tr UZANTILI WEB SİTESİ’NDE EDİNİLEN KİŞİSEL VERİLERE İLİŞKİN BİLGİLENDİRME METNİ

www.semihyazici.com.tr uzantılı Web Sitemi mesleki faaliyetlerim hakkında kendimi tanıtmak, iletişim bilgilerim ile ağız, diş ve çene hastalıkları cerrahisi alanında aldığım uzmanlık eğitimi ile edindiğim mesleki bilgilerimi paylaşmak amacıyla kullanmaktayım.
Web sitemi ziyaret etmeniz ve randevu formu bölümünü doldurmanızla edinebildiğim kişisel verileriniz hakkında sizi bilgilendirmek için bu metin hazırlanmıştır.

İnternet alt yapısının çalışma biçimi dolayısıyla, web sitemi ziyaret eden kişilerin IP ve Mac adresi, bulunulan şehir, tarayıcı ve sayfa ziyareti bilgilerine erişilmesi mümkün olabilmektedir. Web sitemde yer alan “Randevu Formu” bölümünü doldurmanız halinde, bu formda sizden istenen “ad, soyad, e-posta adresi, telefon” verileri ile “konu” bölümüne yazacağınız sağlık bilgilerini edinebilmekteyim. Bir diş hekimi olarak sır saklama yükümlülüğü altında bulunduğum için web sitem aracılığıyla edindiğim kişisel verilerinizi kimseye aktarmamaktayım.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 11.maddesinde yer alan haklarınızı kullanmak veya anlamadığınız ya da tereddüt duyduğunuz kısımları sormak için Barbaros Mahallesi, Abay Kunanbay Caddesi, No: 6/7, 06680 Çankaya/ANKARA adresli muayenehaneme gelebileceğinizi, 0312 466 55 77 telefonundan arayabileceğinizi ya da bilgi@semihyazici.com.tr e-posta hesabıma mail atabileceğinizi önemle hatırlatırım. Tarafıma ulaşan başvurularınızı 30 gün içerisinde yanıtlayacağım.